Ekologiczne gitary Kantare

Marka Kantare to nie tylko świetna jakość, to także dbałość o środowisko. Większość modeli to gitary ekologiczne – pokryte są warstwą specjalnej powłoki. Zwykle producenci gitar używają chemicznych, szkodliwych lakierów, które negatywnie wpływają na środowisko. Trzeba pamiętać, że podczas gry bardzo często dotykamy gitary i cząsteczki szkodliwego lakieru zostają na palcach. 

Firma Kantare rozpoczęła współpracę z producentem naturalnego lakieru na bazie wosku Carnauba – Proterra Resit. Taka powłoka jest przyjazna dla środowiska i dla muzyka, a potwierdza to certyfikat certyfikat Institut für Holztechnologie Dresden (IHD) potwierdzający naturalny skład produktu.

Jeśli szukasz gitary dla dziecka, koniecznie zwróć uwagę na to z jakich materiałów wykonany jest instrument. Nie chodzi bowiem tylko o dobrą jakość drewna wpływającą na dźwięk, ale także o bezpieczne wykończenie. Certyfikat IHD informuje, że powłoka Proterra Resit jest zgodna z europejskimi standardami dla zabawek, więc gitary Kantare to idealny instrument dla dzieci.

 

Copyright: © 2019 Grupa Zibi S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Projekt i Realizacja

 

Copyright: © 2019 Grupa Zibi S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja